1. Српскиот актер и режисер, Драган Бјелогрлиќ (56) го привлече вниманието на јавноста откако на прес конференцијата прв пат проговори за сообраќајната несреќа која ја направил неговиот син Алексеј. Иако несреќата се.
  2. Здравје; Еве што се случува со вашето тело кога јадете по 2 јајца дневно, 2 седмици по ред.
  3. Го обожавам фактот дека немаш Фејсбук, па тука да ми изјавуваш љубов со ставање срциња и ставање слики на кои се подароците кои сум ти ги купила, па со нив да се фалиш пред другите, додека јас немо се.
  4. Është e vështirë të zgjoheni çdo ditë me humor të mirë dhe të ngazëllyer. Rutina e mëngjesit është paksa e vështirë sepse duhet të çohesh nga shtrati dhe të nisësh ditën edhe në ato ditë që do të rrish vetëm në shtrat. Më poshtë do të gjeni disa prej mënyrave se si të zgjoheni plot [ ].
  5. Un nuk jam qe du me i len femijet e mij,Por edhe familja ime jan lodhe - Pershendetje jam Nena 36 vjeqare dashta me ju kthy pergjigjeje asaj qe me quajti (QUR) Pik spari un fmit nuk i lo se e din shpyrti jem shka kam hek per qeta fmi nuk osht let me i rrit 3 fmi dhe nuk jan hala per me punu kta vet po i drejtohem asa zojes qe me quajti caibaskpeporfindkerretikbupocaptper.xyzinfo nuk jam un qur se un nuk i ndrroj fmit e mi.
  6. Kolumnistja e seksit, Karely Sciortino, vjeçe, e ka dhënë vlerësimin e vet për një sesion minutesh me Gabriel, teksa i ka testuar aftësitë e kukullës mashkull për një dokumentar në lidhje me kukullat mashkullore të seksit. Një kukull silikoni i gjatë metra si Gabriel mund të blihet për funte. “Është një ndjesi e [ ].
  7. Mnogo udaraca je zivot dao Lavu. Mnogo puta ga je ranio i zadao mu teske udarce. Mnogo puta je morao da pokaze svoju snagu. Mnogo puta je stojrcki podneo ono sto neki ne mogu ni na kolenima!
  8. Spo me lejon me dal edhe nese familja ka nevoj me i ble dicka, po bie ne pozit te keqe se – Ju lutem anonim. Ju shkruaj nga fb shoqes time nga qe un skam, dua .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *