1. Kënga e fundit e lansuar nga Luana mban titullin “Ti amo”, e cila është xhiruar tërësisht me telefon dhe në platformën YouTube ka kaluar shifrën e milion klikimeve. Nga ana tjetër, biondja javë më parë filloi emisionin “Shiko kush Luan”, ku çdo javë sjell gjëra të veçanta dhe puntata nga më të ndryshmet.
  2. Lajm i fundit - e fundit - politike - aktualitet - Shqipëria Ballkani Balkan balkans ballkan ballkani balkan shqiptaret shqiptarja gazeta shqiptare caibaskpeporfindkerretikbupocaptper.xyzinfo caibaskpeporfindkerretikbupocaptper.xyzinfo shqiptaria balkanweb caibaskpeporfindkerretikbupocaptper.xyzinfo bluetooth radio rash bashkim hoxha sport news fair play Studio e Hapur te fundit minuta pas minute Koha për tu zgjuar Me zemër të hapur Shqiptarët për shqiptarët edi rama lulzim.
  3. Jul 31,  · Në Sallën e seancave plenare po mbahen homazhet për nder të figurës së ish deputetit të Kuvendit të Shqipërisë, ish-ministrit të Mbrojtjes Luan Hajdaraga. Profesori i njohur u nda nga jeta paraditen e 30 korrikut. Homazhet do të mbahen nga ora
  4. Jul 29,  · Gjate vokendit bukuroshja nga tirana, Luana Vjollca, ka qendruar ne Prishtine ku edhe eshte mbajtur festivali 'Summerfest'. Luana, e cila se fundmi ka sjelle kengen me te re ne bashkpunim me Getin "Tirana Lifestyle", sic duket eshte fasionuar si gjithmone nga Prishtina, transmeton "Kosova Sot" online. Ajo ka postuar nje fotografi ne rrjetin.
  5. Këto futen nëpërmjet 4 firmave monopol, pjesë e bandë-shoqatës “Biznes Albania”, që çuditërisht nuk kontrollohet asnjëherë nga institucionet e shërbimet ligjzbatuese, për të parë se me çfarë merret realisht, por do të publikohen me detaje, gjithë zullumet e “tufës” së bizneseve që sekserizon “luani” Luan.
  6. Ridley Scott, i njohur për realizimet e tij si “Gladiator” dhe “The Martian”, do ta bëjë regjinë dhe produksionin e filmit, në të cilin Gaga e luan Patrizia Reggianin, ish-gruan e Maurizios. Ajo në vitin u dënua për organizimin e vrasjes së bashkëshortit të saj, i cili ishte trashëgimtar i perandorisë Gucci.
  7. Aktualisht Luan Rama është autor i shumë studimeve mbi pikë takimet e kulturave franko-shqiptare, në vijim të zbulimit të personaliteteve të botës shqiptare në Evropë duke ndriçuar nga arkivat franceze shenjtorët ilir, fisnikët arbër, artistët dhe poetët shqiptar më me ndikim në qytetërimin Perëndimor.
  8. Megjithëse është një nga personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale, fansat nuk kanë pasur mundësinë që ta ndjekin shpesh kohëve të fundit. Kjo për faktin se Luana Vjollca nuk ka qenë edhe shumë aktive, dhe për këtë u ka kërkua falje fansave në një nga postimet e .
  9. ARISTIR LUMEZI / Profesor Luan Hajdaraga u nda dje nga jeta në moshën vjeçare, pas një goditjeje ishemie katër muaj më parë.. Në nderim te ish-deputetit të Kuvendit të Shqipërisë dhe ish-ministrit, kolege, deputete dhe ministra i kane dhene lamtumiren e fundit në ambientet e Kuvendit të Shqipërisë, e me pas ai eshte percjelle ne banesen e fundit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *